Doğu Hosting

Türkiye’deki En Ucuz Hostinge Hazır Mısınız?

Doğu Hosting!

Evet Türkiye’nin en ucuz hostingi diyorum. Tarafımca karşılanacak bir hosting bayiliğinin temellerini atıyorum. Reseller temelli olacak bu girişim projemin en önemli özelliği; ucuz ve ucuzluğuna göre çok üstün olması..

Şöyle ki şu an da beta aşamasında olan Doğu Hosting adıyla çıkacağım bu serüvende amacım özellikle freelancerlar ve webmasterlar için en iyi hizmeti sağlamak olacak.

Özellikleri ve fiyatlarını karşılaştırdığımızda diğer firmalara göre epey abartı gibi gözükecek bu projenin tamamı doğru ve gerçek..

Hedefim Türkiye’deki en ucuz web server hangisi? sorusuna yanıt vermek olacak!…

Öncelikle zaten şuradan ücretlendirme tarifesini göreceksiniz. Şimdi Özelliklere bakalım isterseniz.

Özellikler

 

 • Cloud Linux altyapısı ve cPanel yönetim paneliyle en gelişmiş web hostinge sahip olacaksınız.
 • Limitsiz hizmetler sayesinde kendinizi ve sitenizi özgür hissedebileceksiniz.
 • SSD Disk ve yanında Intel Xeon E5 serisi işlemciler aracılığıyla en yüksek performansı kullanıcılarınıza ve çevrenize yansıtabileceksiniz.
 • Ücretsiz SSL sertifikası ve DDoS saldırılarını engelleyici temeli ile en güvenli şekilde çalışma sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ilerleyen zamanlarda .tr alan adlarını da Doğu Hosting üzerinden temin edebileceksiniz.

Tek eksikliği kurulumlar manüel olacağı için anında kurulum hizmeti biraz aksayacak. Ama projeye başladığım zaman anında hizmet vermek için elimden geleni yapacağım.

Alan Adını Al Gel Ne Duruyorsun?

iletisim@dogubaklaci.com üzerinden veya iletişim sayfamdan bana ulaşabilir demo sürüm için ön başvuru yapabilirsin istersen.

“Türkiye’deki En Ucuz Hostinge Hazır Mısınız?” üzerine 3 yorum

 1. Öncelikle 2 şey söyleyeceğim.
  Aktif mi hosting sitesi şu anda?
  Aktif ise gerçekten çok ucuz.Ciddi manada beğendim sitenizi de.Hostingle alan adını birlikte bu kadar ucuza vermeniz ve ayrıca sınırsız mysql beni etkiledi.Ben 1 siteye ayda 50 tl ediyorum sırf sınırsız mysql için.(go daddy deluxe)

 2. Hosting hizmetlerinin amatörce yapılması sizi uzun vadede yorabilir.kusumsal firmalar ve bilinçli tüketiciler verdiğiniz hizmetten dolayı sizi maddi ve manevi olarak yorabilir. Amaç güzel ama yöntem yanlış diye düşünüyorum. Bu konuda profesyonel düşünmek en sağlıklısı.

 3. hosting hataya yada şakaya gelmez. bütün emekleriniz bir çırpıda silinip gider. kaliteli ve kurumsal bir hosting firması ile çalışmak gerekir herzaman.tabi bu arkadaşlarada bir şans vermek gerekli belkide işlerini gerçekten düzgün yapan insanlardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir