WordPress Hizmetleri

Merhaba bugün herhangi bir konu hakkında yazı yazmaktansa başladığım projeyle ilgili bilgi vermek istiyorum.

Konu şu; eğer bir websiteye ihtiyacınız varsa kişisel veya kurumsal bir WordPress sitesi kurup olması gereken her şeyi biz yapıyoruz. Aşağıdaki eklerde de detaylı bilgileri görebileceğiniz üzere, siteniz için uygun temayı bulup kurup üzerinde oynamalar yapıyoru<. Ardından bir sitede olması gereken tüm eklentileri kuruyoruz. İletişim formu, mobil sayfaları hızlandırma, güvenlik eklentileri gibi… Ayrıca alan adı + hosting de benim tarafımızca kiralanıyor. (cPanel ve ftp bilgileri müşteriye verilecektir.) WordPress hizmetinin yanında alan adına ait ssl (güvenlik sertifikası) da dahildir. Ayrıca sitenize özel webmail adreslerinizi isim@siteadi.com şeklinde kullanabileceksiniz. Bu arada tüm Seo hizmetlerinizi de biz yapıyoruz. İç Seo tamamen bize ait olacak dış seo için gerek anlaşmalı olduğumuz Seo ajansıyla gerek kendimiz backlink, sosyal imleme 1-3 kelime arası anahtar kelimeniz odaklı Seo çalışmanız da yapılacaktır.

Özellikler;

  • Tasarım ve Eklenti Kurulumu
  • Gerekli olduğu yerde içeriklerin girilmesi
  • Seo Desteği
  • Alan adı ve hosting
  • Arama motorlarına kayıt

Doğrudan anahtar teslim olacak projeniz için iletişim sayfasından mesaj atabilir veya e posta ya da skype üzerinden iletisim@dogubaklaci.com adresine ulaşabilirsiniz.

Ücretlendirme de aşağıda göründüğü gibidir. Tüm hizmetler dahil 400 TL önden 100 TL alan adı + hosting için alıyoruz siteyi 1-3 gün arası bitirip anahtar teslim veriyoruz. Siteyi bitirdikten sonra dış Seo çalışmalarımız başlıyor. Sitenin kuruluşundan 5 gün sonra da detaylı Seo raporunuzu yolluyoruz.

Wordpress Hizmetlerinizi Yapalım
WordPress Hizmetlerinizi Yapalım
Wordpress Sitenizi Kurun
WordPress Sitenizi Kurun