wpformslite

WPForms Lite Eklentisini Türkçeleştiriyoruz.

Yakın zamanda bir tema/eklenti çeviri ekibi kurmayı düşünüyorum. Detaylar için iletişim :))

WPForms Lite eklentisini bilenler bilir. Bilmeyenler için blog yazmaya başlama evremin ilk yazısı niteliğindeki Her WordPress Kullanıcısında Olması Gereken +10 Eklenti adlı yazımda bahsetmiştim.

En azından benim tüm projelerimde kullandığım bir eklenti oldukça basit basitliğinin yanı sıra gerçekten işe yarar bir eklenti

WPForms Lite Nedir?

WPForms Lite eklentisi sayesinde WordPress projelerinizde oldukça kolay şekilde, iletişim formları, bülten öneri formları gibi bir çok şey form oluşturabiliyorsunuz. Ücretli ve ücretsiz kullanım alanları bulunuyor. Biz ücretsiz kısımlarını Türkçe’ye çevireceğiz. Şu an biraz başlangıç yaptım. Ana dashboard (panel) ekranını vs. değiştirdim. WPForms yapımcılarına da gelişme ve sonuç evrelerini yollayacağım.

WPForms Lite
Sadece ana giriş panelini ve ücretsiz form nesneleriyle oynama yaptım eski hali böyle iken;
WPForms Lite Türkçe
Yeni alanlar böyle gözüküyor. Detaylı bir çalışma da yapacağız elbette!..

Kısa vadeli hedefim piyasada ne kadar fazla işe yarayan fakat Türkçeleştirilmemiş eklenti varsa bunların kullanıcı dostu çevirilerini yapmak olacak. Eğer bu ekibe siz de katılmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz. Bir Skype grubu kurup oradan ilgilenmeyi düşünüyorum.7

Nasıl İndirilir? Nasıl Kurulur?

Bu arada şu an yaptığım kısımları indirmek için aşağıdaki indirme butonuna tıklayın. İndirdiğiniz Zip dosyasını açınız ardından wp-content>Plugins>Wpforms-lite>languages klasörüne atınız.
İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir